درباره ما

بانک جامع نشریات ایرانی،فروشگاهی برای ارشیو روزنامه های ایرانی از اولین روزنامه ها در دوره قاجار تا به حال است که در سال 1401 و زیرمجموعه فروشگاه اینترنتی یاسر مارکت تاسیس شده است.

درین فروشگاه،نشریات و روزنامه ها به شکل تفکیک شده بر اساس تاریخ انتشار و نامشان مرتب و قرار داده شده است تا محققین علوم تاریخی و علاقه مندان به این زمینه ها،به شکل ساده و ارزان تری بتوانند تصویر فایل روزنامه و نشریه مورد نیاز خود را تهیه کنند.

سوالات متداول

چگونه به سایت اعتماد کنیم؟

این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که در پائین سایت قابل مشاهده هستند.همینطور پشتیبانی قوی از طریق ایمیل و شماره همراه و شبکه های اجتماعی و تماس با ما که میتوانید از طریق این لینک آنها را مشاهده کنید

محصولات سایت به چه صورت و فرمت هستند؟

همه محصولات سایت به شکل دیجیتالی هستند و ما آرشیو کاغذی هیچکدام از آنها را نمیفروشیم.

برای مشاهده محصولاتی که فرمت jpg دارند نیاز به نرم افزار windows photo viewer است که به شکل اتوماتیک در همه سیستمهای عامل رایانه ای و موبایلی موجود است.

برای مشاهده محصولاتی که فرمت pdf دارند نیاز به نرم افزار adobe reader است که از طریق این لینک قابل دانلود است.

برای باز کردن فایلهایی که فرمت rar یا zip دارند نیاز به نرم افزار win rar است که از طریق این لینک قابل دانلود است.

چگونه فایلهای zip و rar سایت را به حالت عادی دربیاوریم؟

برای اینکار لازم است ابتدا در صورتی که برای یک محصول،چند فایل با فرمت rar یا zip موجود است،همگی را دانلود کنیم و در پوشه ای که میخواهیم در آنجا آن محصول قرار داده شود قرار دهیم.(یعنی آنها را علامت گذاری کرده و روی آنها کلیک راست کنیم و گزینه cut را انتخاب کنیم سپس به پوشه مد نظر رفته و کلیک راست کرده و گزینه paste را انتخاب کنیم).

سپس همه فایلهای با آن دو فرمت را علامت گذاری کرده سپس روی یکی از آنها کلیک راست کنیم(قبل از اینکار باید نرم افزار win rar نصب شده باشد)سپس گزینه extract here را انتخاب کنیم.درینجا فایلهای داخل محصول،در روی پوشه دلخواه ما قرار میگیرند.در آخر هم فایلهای zip یا rar را حذف کنیم.

حجم فایلها بسیار زیاد است.چگونه میشود به شکل ارزانی آنها را دریافت کرد؟

از طریق اینترنت نامحدود همراه اول از طریق این لینک میتوانید به جزئیات آن دسترسی پیدا کنید،امکان دانلود صدها گیگابایت فایل در ساعات مختلف از شب وجود دارد.برای دانلود از طریق کامپیوتر یا لب تاب نیز میشود هنگامی که اینترنت همراه اول را برای گوشی قرار داد،از طریق روشن کردن نقطه اتصال همراه و اتصال آن به کامپیوتر یا لب تاب،اینکار را انجام داد.

همچنین از طریق اینترنت پرحجم ایرانسل از طریق این لینک نیز میتواند این کار را مشابه روش بالا انجام دهید.

علت گرانی برخی محصولات چیست؟

اولین مساله درباره محصولات ما این است که اکثر قریب به اتفاق محصولات ما،در جای دیگری موجود نیستند و برای اولین بار عرضه میشوند و بسیاری از آنها با تلاشهای چند ساله مدیریت سایت بدست آمده است.

مساله دوم این است که قیمت محصولات واقعا بالا نیست و میتوانید با جستجویی در اینترنت،از محصولات مشابه محصولات ما قیمت بگیرید.

آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

به علت تعداد بالای مشتریان و ضیق وقت ما،امکان اینکار وجود ندارد

آیا میتوانم محصولات یا لینکهایشان را در جاهای مختلف به اشتراک بگذارم؟

اینکار از نظر شرعی و عرفی حرام و از نظر قانونی دارای جرم بوده و طبق ماده 25 قانون حمایت از حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1348،متخلفین ازین کار به مجازات حبس تادیبی از سه ماه تا یک سال محکوم میشوند.